Usługi pozycjonowania szansą dla Twojego biznesu na zaistnienie w Sieci

Interesujące artykuły

Firma Artefakt od 2005 roku funkcjonuje w branży marketingu internetowego, natomiast od 2008 roku po połączeniu z firmą Kombinet, również przygotowywaniem stron www. W tym czasie firma zrealizowała niejedną skuteczną kampanię promocyjną serwisów internetowych i sklepów internetowych oraz zbudowała wiele sprawnych i pięknych stron internetowych.
Strona internetowa
Author: Chris Dlugosz
Source: http://www.flickr.com
Pracownicy firmy to ekipa ekspertów, którzy pozostają na bieżąco z nowinkami z branży. Ze względu na duże doświadczenie potrafią oni wybrać narzędzia zarówno efektywne jak i bezpieczne dla pozycji klienta. Duża pomysłowość i profesjonalizm w pracy gwarantuje efektywne i korzystne rezultaty. Artefakt w swojej ofercie posiada usługi pozycjonowania, ePR, promocji, konsultingu oraz przygotowywania serwisów i sklepów internetowych.Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach zakłada takie operacje jak określenie fraz kluczowych, analizę strony, przedstawienie zaleceń optymalizacyjnych i sukcesywne zwiększanie popularności serwisu. Jest to propozycja dla serwisów chcących zbudować lub wzmocnić swoją pozycję w branży. Szczegóły na ten temat znajdziesz tutaj: pozycjonowanie stron Artefakt.

witryna www
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Działania promocyjne w Google Adwords z wykorzystaniem reklamy kontekstowej, graficznej i video marketingu to promocja w ramach linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google lub na licznych serwisach współpracujących z Google. Takie rozwiązanie jest dobre do promocji stron sporadycznie wpisywanych w wyszukiwarce (np. nowych na rynku).

Usługi doradcze Artefakt to opcja dogłębnej analizy aktualnego stanu serwisu internetowego, opracowania wytycznych optymalizacyjnych oraz diagnoza zachowania konkurencji w Internecie. Jest to dobry start dla klientów, którzy nie są pewni jakimi narzędziami promować swoją stronę WWW w Internecie.


W efekcie wspólnej pracy specjalistów z dziedziny promocji internetowej firmy Atrefakt oraz programistów i grafików z firmy Kombinet została opracowana oferta projektowania i wdrażania serwisów WWW w pełni funkcjonalnych i zoptymalizowanych. Dobrze wykonana strona internetowa to ułatwiony start w Internecie.


Wyświetl większą mapę