Towary Apple w sklepach online

Interesujące artykuły

Apple to firma, która zdobyła nietypowy status wśród użytkowników akcesoriów komputerowych. Firma jest słynna właśnie z tworzonych przez nią urządzeń, ale produkuje również telefony i odtwarzacze muzyczne. Ponadto, jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek przyrządy mobilne zwane tabletami. Jakby tego było mało, firma ta jest też pionierem sprzedaży utworów muzycznych w postaci plików komputerowych. Posiadany przez producenta program iTunes jest jednym z najbardziej popularnych serwisów z plikami mp3 na Ziemi. Firma ma nawet własny sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.


iPhone Apple
Author: Francesc Genové
Source: http://www.flickr.com
Świat komputerów
Apple swoją działalność rozpoczęła jednak od produkowania komputerów osobistych. Wielu fachowców rozmaitych gałęzi przemysłu bardzo chętnie używa komputerów tego producenta (które nazywa się powszechnie Macami). Z uwagi na inną architekturę, przy wykorzystaniu tych samych części, komputer Apple jest w stanie osiągnąć o wiele lepszą wydajność od tradycyjnego PC. Laptopy Apple mają tak samo wysoką wydajność, toteż często wykorzystuje się je w przemyśle muzycznym – są szczególnie popularne wśród DJ-ów. Sprzęt komputerowy sygnowany logiem nadgryzionego jabłka jest ogromnie popularny również z uwagi na swoją bardzo zwartą i dobrze się prezentującą konstrukcję zewnętrzną. Więcej produktów Apple: ipad apple

Klawiatura laptopa MacBook Apple
Author: Toshiyuki IMAI
Source: http://www.flickr.com
Świat mobilny
Dzień przed premierą nowego telefonu Apple przed sklepami ustawiają się ogromne kolejki, jest to ogromnie pożądany sprzęt ceniony w każdym zakątku świata. Analogicznie dzieje się w przypadku iPada – tabletu wytwarzanego przez firmę. Tablety firmy Apple są na szeroką skalę stosowane przez ludzi biznesu, osoby zatrudnione w mediach, realizatorów dźwięku czy kompozytorów muzyki. Dzieje się tak głównie z uwagi na to, że tablety są znacznie bardziej poręczne od przenośnych komputerów i łatwo, bez wykorzystania kabli łączą się z innymi przyrządami:
Oprócz tego zróżnicowana oferta aplikacji stworzonych dla tych przyrządów czyni je prawdziwie wielofunkcyjnymi. Urządzenia mobilne tego kalifornijskiego giganta elektroniki są tak samo eleganckie co PC-ty i laptopy. Zwarta, elegancka stylistyka i pochlebne opinie profesjonalistów korzystających ze sprzętu mobilnego Apple zachęciły rzesze nieprofesjonalnych użytkowników, czyniąc go symbolem statusu.