Szkolenia integracyjne dla firm na terenie kraju.

Interesujące artykuły

Zapraszamy na warsztaty połączone z wyjazdem integracyjnym do licznych ośrodków szkoleniowych w naszym kraju. Zachęcamy do sukcesywnego wypoczynku w pięknych i rekreacyjnych terenach. Oferujemy wiele atrakcji połączonych z interaktywnymi i efektywnymi szkoleniami. Szkolenia integracyjne realizujemy w oparciu o sprawdzone scenariusze zgodnie z oczekiwaniami kontrahentów, zarówno w plenerze jak i w ośrodku.

Prowadzimy je w sposób dynamiczny, absorbując maksymalnie uwagę uczestników. Szkolenia odbywają się w formie gier opartych o scenariusz, projektów szkoleniowych i zajęć zrzeszających, a także warsztatów (okazje na warsztaty baristyczne łódź: mobilnybarista.pl/lodz-pokazy-warsztaty-baristyczne.html) kreatywnych czy warsztatów tematycznych. Proponujemy (1) warsztaty team building, (2) zajęcia na zewnątrz oraz (3) wyjazdy integracyjne, oparte o polecenia i gry, gdzie uczestnicy zamiast tylko słuchać mogą doświadczyć też działania zespołowego i wszystkich jego kontekstów. (1) Team building - wzmacnia proces rozumienia wzajemnych ról, zgrania zespołu, pomaga rozwiązywać problemy z jakimi mamy do czynienia. Szkolenie to odbywa się w terenie.

Szkolenie biznesowe
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
Grupa przechodzi szereg doświadczeń, musi radzić sobie w niełatwych sytuacjach, rozwiązywać przygotowane zadania i podejmować decyzje.Tutaj polecamy strzelectwo, quady, zajęcia na basenie, a w zimie - kuligi, narciarstwo, snowboard. (2) Szkolenia outdoor odbywają się poza drzwiami sali szkoleniowej. Najczęściej mają miejsce w terenie - las, park, stara fabryka. Polegają na ćwiczeniu umiejętności w nowych i często zaskakujących sytuacjach oraz wymagają spontanicznego działania. Najistotniejszym celem szkoleń outdoor jest zintegrowanie i współpraca zespołu. (3) Wyjazd integracyjny ma za zadanie wyprawę pracowników firmy do parku, na łąkę lub w inne miejsce, umożliwiające wzajemne poznanie i integrację. Tutaj polecamy gry plenerowe, gry logiczne oraz integracyjne, jak i stylowe wieczory, z kolacją i imprezą.


Doskonale organizujemy szkolenia integracyjne dla różnorodnych firm!
Tych małych, jak i dużych! Każda oferta jest dobierana do indywidualnych oczekiwań zleceniodawcy, po wcześniejszej identyfikacji jego potrzeb. Mamy zespół fachowych trenerów szkoleń. Wydobywamy personalne umiejętności pracowników oraz motywujemy całe teamy. Zapewniamy bezpieczeństwo w trakcie warsztatów. Posiadamy niezwykle duże doświadczenie w organizacji warsztatów oraz gwarantujemy dobrą imprezę, odpoczynek oraz efektywną integrację zespołu .