Smartfony warte polecenia – Huawei P8. O czym musisz wiedzieć?

Interesujące artykuły

Patrząc na to, jak bardzo zdążyliśmy się uzależnić od telefonów komórkowych, trudno jest pominąć stwierdzenie, że techniczne nowinki owładnęły naszą codzienność. Ciężko też pozbyć się wrażenia, że tradycyjne telefony komórkowe zostały już bezpowrotnie wyparte przez smartfony, czyli ich bardziej zaawansowane technologicznie odpowiedniki.

Rynek smartfonów jest bezsprzecznie jednym z najszybciej rozwijających się w całej dziedzinie telekomunikacji. Posiadaczy smartfonów przybywa zapewne odpowiednio do ilości wypuszczanych na rynek nowych wersji telefonów. A premier nowiutkich smartfonów jest z każdym tygodniem coraz więcej. Istotnie, zapotrzebowanie na kolejne modele telefonów jeszcze lżejszych, wygodniejszych, poręczniejszych i wyposażonych w większą ilość możliwości multimedialnych jest gigantyczne. Strumień nowinek technologicznych płynie nieprzerwanie i zwykłemu użytkownikowi sieci, wśród nawału reklamowanych produktów, niełatwo wyłapać informacje, które najbardziej by go zaciekawiły. Dlatego ten tekst zadedykowany będzie jednemu wyjątkowemu smartfonowi.
huawei
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.comRynek technologiczny stosunkowo niedawno powitał najnowszego flagowca prężnie rozwijającej się chińskiej marki - Huawei P8. Sukcesor modelu Huawei G620S ( http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=39&device_model[0]=218[0]=39&device_model[0]=218), Huawei P8 prezentuje się doprawdy imponująco. Na pokładzie wyposażono go w ośmiordzeniowy procesor wzmacniany przez 3 GB pamięci RAM, do tego od 8 do 64 GB rozszerzalnego miejsca na dane, oraz aparat fotograficzny o parametrach 13 MP ze stabilizacją obrazu. Jednakże najbardziej widowiskową zaletą nowego dziecka firmy Huawei nie są jego osiągi, lecz design. Huawei P8 (o czym warto wiedzieć) nie dość, że prezentuje się nadzwyczajnie, to jeszcze jest bardzo cienki i przyjemnie leży w ręce. Jego ultrasmukłość jest nie tylko efektowna; dzięki niej telefon jest superlekki i naprawdę poręczny jak na swoje niebagatelne wymiary: 144.9 x 72.1 x 6.4 mm.

Nowy Huawei jest sprzedawany w czterech kolorach, natomiast jakiś czas po premierze dostępny będzie skórzany case do telefonu, który idealnie wpasuje się w estetykę smartfonu.