Nowe zjawisko na Playstation Network

Interesujące artykuły

Spora ilość graczy niewątpliwie rozważało zaledwie kilkanaście lat temu, czy można w łatwy sposób połączyć zalety gry na playstation z grą wieloosobową. Teraz już od paru lat jest prosto możliwe dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze internetowej, która za darmo pozwala nie jedynie grę na konsoli poprzez sieć, ale również pozostałe interesujące możliwość – dla przykładu swoją przeglądarkę internetową, aplikację umożliwiającą zdalne nabywanie gier na playstation, a też takie funkcje, jak zapamiętywanie użytkowników z którymi się głównie gra – dzięki temu kontakt z nimi poprzez czat czy specjalną pocztę jest znacznie ułatwiony.
gra
Author: Veracomp
Source: Veracomp
Współcześnie dużo gier jest dostosowanych właśnie na Playstation oraz na – według dyrektora znanej firmy Sony Computer Entertainment, wśród userów Playstation 3 aż 8 userów na 10 posiada konto w tej sieci, co nie mogło przejść bez echa dla producentów a, także dystrybutorów gier.

Udostępniona w roku 2014The Elders Scrolls online jest jedną z takich gier – jest całkowicie dostępna na Playstation. Wielbiciele Skyrima zdecydowanie się nie zawiodą na nowej wersji gry ze świata Tamriel.

Jest to standardowy MMORPG, czyli gra RPG rozgrywana przez ogromnej ilości userów jak również ułatwiająca im wzajemną interakcję. The Elder Scrolls Online dzieje się około tysiąclecie przed wydarzeniami w znacznie znanym Skyrimie – fabuła jest skoncentrowana na umowie między rodem Thern a czarownikiem Mannimarkiem, jaki jest w zmowie z potężnym demonem pragnącym całego świata wyłącznie dla siebie. Z oczywistych przyczyn jest to tylko uwertura dalszych wydarzeń.


playstation
Author: Glen Bowman
Source: http://www.flickr.com
Oczywistą zaletą The Elder Scrolls Online jest jej ogromna różnorodność. Świat jest dużo bardziej rozbudowany niż Skyrim, dodatkowo gracz oprócz profesji może wybrać stronnictwo (Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall), a jakby tego przy tym było mało – jednej z organizacji poszukujących jednostek o konkretnych umiejętnościach (złodziejskich, czarnoksięskich lub wojowniczych). Z oczywistych przyczyn każdy z tych wyborów dużo wywiera wpływ na los bohatera. Bardzo istotne są także zdarzenia losowe, co czasami zaniedbują inni twórcy gier – tutaj na brak urozmaicenia nie można narzekać.Walki są wciągające, idealne w obsłudze i dynamiczne – nieodzowne jest silne zaangażowanie gracza, ponieważ musi kontrolować zarówno atak, jak obronę. Miłośnicy realizmu na pewno docenią także to, że każdy dialog jest nagrany w wersji dźwiękowej, a koneserzy pięknej grafiki – wysiłek włożony w stronę wizualną. The Elders Scrolls Online to gra wyczekana od wielu lat, jak również choć nie dobrze do gier najtańszych, jej cena jest tego bez wątpienia warta – wysiłek włożony w grywalność i stronę wizualną jest godny pochwały. Posiada znacząco mnóstwo wątków pobocznych, oraz według wybranych ludzi można grać w tę grę przez całe lata.