Na co zwrócić uwagę, nabywając telefon.

Interesujące artykuły

Poszukując smartfonu dla siebie, należy zwrócić uwagę na parę kwestii. Szczególnie patrzmy na to, jakie cechy ma nasz smartfon, a także jak solidna jest bateria. To najważniejsze zalety, na które trzeba zwrócić uwagę.


telefon model Lumia
Author: Nokia
Source: Nokia
Jeśli idzie o funkcje, to aktualnie nowatorskie komórki posiadają ich naprawdę sporo. Choćby taki telefon komórkowy (sprawdź tanią komórkę) microsoft lumia 535 ma dostęp do Internetu, wszelakie najnowsze oraz najbardziej aktualne aplikacje pocztowe, map samochodowych czy przeglądarki w internecie.

Trzeba jednakże zapamiętać, że nie wszelkie przecież aplikacje są nam niezbędnie potrzebne! Z tego powodu pomyślmy, czy chcemy płacić więcej na najnowszy smartfon moto x play , który ma niemało funkcji, kiedy tak naprawdę będziemy używać tylko kilku z nich? Przeczytaj->

Następną istotną sprawą jest wytrzymałość baterii. Im większa ilość aplikacji oraz funkcji w smartfonie microsoft lumia 950, tym niestety bateria będzie się szybciej rozładowywać. Z tego powodu fajnie jest mieć zawsze przy sobie – w torebce, teczce czy też plecaku, ładowarkę do naszego telefonu, przykładowo do microsoft lumia 550. Będzie to pozwalało nam to na prędkie doładowanie telefonu w przypadku, kiedy smartfon będzie nam się rozładowywał, a my naprawdę pilnie będziemy musieli zadzwonić, napisać mms albo skorzystać z sieci www.

Ważną kwestią, na jaką trzeba zwrócić uwagę, kupując telefon komórkowy, jest jego wielkość. Na sporych ekranach wszystko rzecz jasna lepiej widać. Jednakże tego typu komórki nie są zbyt poręczne.


biały smartphone
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Są niemałe, przez co zajmują więcej miejsca w damskiej torebce a mężczyźni, którzy noszą komórkę w kieszeni spodni, mogą mieć z tym problem, ponieważ telefon będzie po prostu zbyt wielki. Z kolei niewielki telefon (maxcom.pl/pl/56-ip68) ma malutki ekranik, nie jest więc tak wspaniały w użytkowaniu jak telefony większe, jednakże jego niewątpliwą zaletą są gabaryty – takowy telefon zmieści się i do kieszeni spodni, i do nawet małej damskiej torebki, przykładowo kopertówki- microsoft lumia 950.

Jak widać, szukając dla siebie telefonu komórkowego powinniśmy patrzeć na kilka rzeczy i cech telefonu. Jeśli pomyślimy, czego tak naprawdę od smartfonu oczekujemy, na pewno kupimy ten najlepszy dla nas lub też dla naszej rodziny.