Elektronika firmy Samsung

Interesujące artykuły

Porządny sprzęt elektroniczny oferowany jest przez wielu producentów, lecz jednym z niekwestionowanych liderów stała się firma Samsung. Ten koreański producent od długiego czasu trzyma najwyższy poziom wyrobów, proponując swoim klientom sprzęty najwyższe jakościowo. A Samsung ma w swojej ofercie rzeczywiście szeroki wybór elektroniki.

Monitor LED od Samsunga
Author: Partner of Promotion
Source: Partner of Promotion
Na przykład Samsung NX300 18-55 mm czarny () to przedstawiciel zaawansowanych aparatów cyfrowych, spełniający oczekiwania bardziej zaawansowanych wielbicieli fotografii. Ma on układ przetwornika obrazu o dużej liczbie pikseli, szybkie zdjęcia seryjne, niezwykle migawkę i możliwości nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości. Dzięki tym parametrom aparat ten uznawany jest za jeden z najlepszych wśród konkurentów, a pochlebne recenzje i opinie tylko to podkreślają.Następną grupą produktów, gdzie Samsung dominuje na tle pozostałej konkurencji są smartfony i telefony komórkowe. Wszystkie ostatnie modele Samsunga okazywały się wielkim hitem i były sprzedawane w setkach tysięcy sztuk. Oczywiście wśród oferowanych modeli dominują stonowane kolory, białe, szare i czarne, ale czasami trafi się coś nietypowego w sklepach, na przykład bardzo ciekawy kolorystycznie model Samsung.

Przyglądając się ofercie samsunga zapomnieć nie można o telewizorach. Duże i małe, tanie i kosztujące znacznie więcej niż samochód - w zależności od możliwości finansowych i potrzeb każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Najtańsze modele tej firmy można kupić już za niecały tysiąc złotych, na przykład telewizor UE-32EH4003 w tak niskich cenach oferuje 32 cale dość dobrego obrazu. Rzecz jasna w tak tanim segmencie nie można się spodziewać najnowszych technologii, ale w porównaniu z konkurentami z tego przedziału urządzenia samsunga bardzo dobrze wypadają. Mimo swej niewysokiej ceny ten model telewizora ma możliwości obsługi sieci wi-fi. Z kolej Samsung UE22F5000A ma tylko 20 cale, więc jest wielkości ekranu monitora, lecz wysoka rozdzielczość full HD rekompensuje te nieduże rozmiary, dzięki czemu telewizor ten idealnie będzie się nadawał do niewielkiego pokoju.