Czy warto kupować urządzenia marki Sony

Interesujące artykuły

Sony od wielu lat jest firmą znaną z doskonałej elektroniki. Produkuje najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez miliony klientów. W każdym sezonie pojawiają się nowe urządzenia, jeszcze bardziej dopracowane od swoich poprzedników i wyróżniające się jakością parametrów na tle konkurentów.

VAIO Tap 20
Author: Sony
Source: Sony
Sony (sprawdź pokrowiec Sony Xperia E5) proponuje zarówno wyroby z najwyższej półki, jak też urządzenia tanie, lecz o bardzo dobrych parametrach i funkcjonalności. Doskonałym przykładem mogą być tutaj telewizory 32-calowe. Sony ma ich w swojej ofercie kilka, na przykład Sony KDL-32W600B (tutaj). Pomimo raczej atrakcyjnej ceny telewizor ten cechuje duża rozdzielczość, przyzwoity poziom obrazu i możliwość obsługiwania sieci wi-fi. Równie dobrze opinie zbiera Sony KDL-32W655A (), również on jest chętnie kupowany przez klientów poszukujących taniego telewizora z doskonałym obrazem i porządnie zrobionego.

Sony znana jest również z telefonów komórkowych i smartfonów. Najnowszy sprzęt Sony Xperia Z1 czarny zrobił sporo zamieszania na telekomunikacyjnym rynku. Sony podeszło do projektu tego smartfona bez żadnych kompromisów, stawiając na najwyższe jakościowo komponenty i jakość wykonania. Ekran dotykowy o przekątnej 5 cali pozwala na komfortową pracę w każdych warunkach i wyświetla ostry i wyraźny obraz. Wydajny układ procesora i duża ilość pamięci to z kolei sprawność funkcjonowania przy wymagających i zasobożernych aplikacjach. Nie zapomniano również o miłośnikach gier, dzięki mocnemu graficznemu układowi nowoczesne gry także nie będą stanowić żadnego problemu. Ale Xperia Z1 ma jeszcze coś, czego konkurencyjne urządzenia tej klasy nie mają. Smartfon jest bowiem odporny na wodę, lecz zachował jednocześnie eleganckie, stylowe kształty. Nosząc go w kieszeni nie ma już kłopotów z zalaniem podczas deszczu czy wpadnięciem telefonu do wanny - wszystko to bez żadnego kłopotu przeżyje. Sony postanowiła sprzedawać swój flagowy smartfon w kilku różnych wersjach kolorystycznych, najpopularniejszy jest oczywiście czarny, lecz Sony (polecamy obudowa Sony Xperia E5) Xperia Z1 fioletowy również jest popularna wśród licznych klientów.